Про Нас

 Працюємо з природними мінералами, через які зчитуємо енергетику людей, а також причини і наслідки життєвих ситуацій.

 

В буденному житті ми допомагаємо загоїти душевні і тілесні рани. Рахувати людей, яким зустріч із нами змінила життя, долю на краще, ми покинули на тисячах… Але точно знаємо, що наша енергетична корекція – унікальна, таким даром володіють одиниці у світі!

 

Корекція дозволяє людям відновити енергетичний баланс і вийти з: депресій, страхів, панічних нападів, хворіб, проблем у відносинах. Корекція гармонізує енергетичні потоки чотирьох основних енергетичних потоків: Земля, Космос, і двох родових каналів. Забирає родові програми, такі як прокляття і закляття, дає відчути природню силу волі, збалансовує канали любові, відкриває нові можливості.

 

Працюємо з людською енергетикою як на особистих прийомах, так і на онлайн прийомах. Адже, для енергії не існує виміру відстані. Це дає можливість допомагати людям у різних куточках світу. Часто звертаються до нас за допомогою з Польщі, Великобританії, США, Італії, Іспанії, Чехії, Ізраїлю, Німеччини, та інші. Часто самі їдемо в ту країну, де зібралися люди які нас чекають.


Розуміючи і відчуваючи як правильно працювати з природньої енергією мінералів і наскільки важливо дбати про свій захист створюємо потужні ТАЛІСМАНИ, ОБЕРЕГИ і АМУЛЕТИ. Саме вони стануть вашим надійним захистом у щоденних життєвих перипетіях. Адже є енергетичними помічниками і вміють поглинати, віддавати і трансформувати енергію. З кожним місяцем вашої роботи з ними їх потенціал збільшується і росте. Вони, як маленькі собачки, які ростуть.

Для тих хто був на прийомі вони стають тим ЩИТОМ від негативу, вампіризму і енергетичних ударів. Стають тими магнітами для нових можливостей, для нових відносин.

 

Кожен талісман, оберег і амулет ми заряджаємо ІНДИВІДУАЛЬНО під вашу енергетику і вашого Ангела хоронителя. Для цього при замовленні вкажіть свою дату народження і ім’я при хрещенні.


Нам пишуть багато відгуків про поміч талісманів, про класні зміни після енергетичної корекції. Їх можна почитати за посиланнями:Допомога вам чи «купіль для душі»?

Протягом життя ми спілкуємося з негативно налаштованими людьми, входимо в конфліктні ситуації і роками не виходимо з них. Частенько набуваємо негативну карму через порушення законів енергії. Як наслідок – енергетичний бруд накопичується в душі кожної людини, забирає левову частину життєвої енергії. Саме тому, людині потрібно докладати більше зусилля і часу для досягнення своїх цілей.

Аби змити бруд з душі ми спершу робимо діагностику і корекцію, яка витягує з енергетичної оболонки негативні причини і дає можливість в повній мірі наповнитися енергією, для здійснення ваших бажань, для доступу до нових можливостей та ресурсів. Знімає блоки попередніх відносин і дає можливість створити нові любовні зв’язки для створення сім’ї.

 

Наступний крок у нашій роботі – це встановлення захисту вищих сил: Ангелів та Архангелів.

 

В результаті прийому ви позбудетеся:

Чорно-магічних втручань, порч, вроків. Це умисні енергетичні блоки, які посилаються на чакри людини, грошові канали, енергетичні удари.

Хронічного дефіциту енергії, витоків життєвих сил. Люди вампіри, чужорідні сутності, які за допомогою патологічних енергетичних каналів витягують життєву енергію з людини

Чвар і непорозумінь у сім’ї, на роботі. Програми на розлучення сім’ї, на чвари, забір енергії успіху на роботі паразитами. Результат: ви не розумієте, що робиться, а виходите завжди крайніми

Фобій. Фобії - хворобливий страх, результат агресія з викидом енергії в простір і «замикання в собі» людини

Родових проклять і заклять. Родове прокляття - це несвідома енергетична сутність, яка переходить у спадок від предків, і висмоктує інтелектуальну енергію, також може бути і набута, під час життя. Результат: рід деградує розумово, енергетика дуже втрачається через 5,6,7 чакри. Закляття - це енергетичний блок на закриття (вимирання) роду, енергія блокується в енергетичних каналах через, які йде поєднання чоловічої і жіночої енергії в результаті чого формується нова душа, яка не зможе народитися, як наслідок викидень, завмерлий плід, аборт.

Страхів, стресів, образ, злості та ненависті. Страхи - це ключі до вашої життєвої енергії, які відкривають (знімають) захисти вашої аури, після чого йде активна втрата енергія. Стреси, образи, ненависть - це постійне навантаження на енергетичні потоки, які знесилюють енергетичний центр сонячного сплетіння

Залежностей: алкоголізм, наркоманія, ігроманія та інші. Є спеціальні енергетичні сутності - лярви, які притягують до даного виду залежностей через подачу енергетичного імпульсу і ейфорії задоволення, активізують енергетичний забір життєвої та творчої енергії, через свої щупальці

Енергетичних чакральних блоків, які негативно впливають на здоров’я. Чакральні блоки - негативна енергетична пробка, яка блокує протікання енергії людини від чакри до органу, тим самим орган не доотримує енергію і йде збій його роботи, як результат хвороба даного органу

Негативних психологічних установок. Кліше - яке є енергетичним слідом в аурі, підсвідомості і свідомості людини. Результат: людина приймає рішення з відхиленням від норм

Енергетичних наслідків абортів, викиднів, некротичних прив‘язок. Результат блокування родових каналів, енергетичних ударів, проклять і заклять

Кармічних причин, програм, шрамів. Негативний енергетичний результат Карми теперішнього і минулих життів

Комплекси. Блоки енергетичного каналу ієрархії роду. Комплекси - енергетичні звинувачування. Втрачається харизма людини. Татів і мамин роди мають передавати енергію предків і тим самим підсилювати енергетику людини.

 

Дбайте про своє тіло, про свій дух. Адже у здоровому тілі – здоровий дух і навпаки!

Потрібна допомога вам? Пишіть, телефонуйте - +380681070700

Ми на відстані телефонного дзвінка!

 

З любов’ю і повагою, Роман і Леся