ПРО ОБЕРЕГИ


З давніх-давен наші предки користувалися талісманами і оберегами, вони шанували сили природи і вміли використовувати різні енергетичні потоки собі на користь. З розвитком цивілізації і урбанізації ми почали втрачати зв’язки з енергетичними потоками і тим самим позбавили себе захисту та змушуємо наш організм лише витрачати свій потенціал, не поповнюючи його силами та енергіями.

Наші ТАЛІСМАНИ допоможуть Вам акумулювати власний потенціал, активувати потоки успіху, грошей, благополуччя, допоможуть віднайти істинний шлях і стати невразливими до енергетичних втрат.

Наші ОБЕРЕГИ захистять Вас і ваш дім від негативу, енергетичних втручань, порч, агресії, заздрості та інших чорномагічних ударів. Допоможуть відновити енергетичні потоки Роду і досягнути гармонії і достатку.

Наші ОБЕРЕГИ для бізнесу допоможуть забезпечити стабільність і успіх в будь яких починаннях і справах, вбережуть від банкрутства і невдач, допоможуть приймати правильні рішення.

 

Кожен талісман заряджається індивідуально під власника і не має терміну дії, чим довше він буде у вас ,тим сильнішим буде ставати.